Masöz Yaprak Hanım İstanbul

İstanbul’da diplomalı ve sertifikalı yurt dışı deneyimli profesyonel masöz Yaprak Hanım Ataşehir’de kendi yerinde, sizlere klasik özel masaj sunmaktadır, kendisine telinden ulaşabilirsiniz. Keyifli seanslar dileriz.

Bölgesel masajlar : Baş – boyun, ense – omuz – sırt, sırt – bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır.Rahatsızlık tespit edildikten veya doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır. Süre yaklaşık 30 dakikadır.

Thai masajı : Temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılmaktadır. Altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen bu masaj bir buçuk saatten dört saate kadar sürebilen bir zaman diliminde yapılıp, masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Tanıtım: https://youtu.be/Y-Ag9q8vaMg

Foto: https://youtu.be/nd8JqXmlBGU

Tavsiye: https://youtu.be/ZHC_lhaNd7c

Masaj ortamı: https://youtu.be/ioPCQoLf_Ug

0