Masöz Simay Hanım İstanbul Foto Videosu

Genç ve yabancı kökenli masöz Simay Hanım güncel fotolarını görmek için bu videoyu izleyebilirsiniz. Bilgi almak isterseniz kendisini ilan telinden arayınız. Keyifli seanslar.

Masajın Mekanik Etkileri: Burada önemli nokta deridir, yani derinin ter bezlerinin üretiminin artırılmasını ya da başka bir açıdan bakıldığında yabancı maddelerin vücudumuzdan atılımını gerçekleştirmesidir.

Mekanik etki ile masaj derimizin yumuşak kalmasını bununla birlikte aynı zamanda korunmasının sağlanmasını ve de herhangi bir enfeksiyon durumlarına karşı güçlenmesini sağlar.

Masaj aynı zamanda derimizdeki elastikiyeti korur ve daha fazla artmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını düzene koyar böylelikle hücrelerimizin de yenilenmesine be beslenmesini sağlar. Masaj vücudumuzun dışına olduğu kadar içine de fayda sağlar örneğin iç organlara büyük etkisi vardır.

Akciğerlerdeki mukusun çözülmesine yardımcı olur vücudumuzdaki kan dolaşımını düzene koyar idrar atılımını kolaylaştırır. Sindirime yardımcı olur bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlar.

Tanıtım: https://youtu.be/-qH-LcG4QOs

0