Masöz Sıla İstanbul

Masöz Sıla Hanım Avrupa Yakası İstanbul’da kendi yerinde baylara ve bayanlara klasik özel masaj hizmeti veriyor. Arayın, tanışın, hizmet alın.

Masaj öncesi ve sonrası bol miktarda su içmek önemlidir. Nemli ve dolayısıyla esnek kaslara masaj yapılması, tam bir sonuç verecektir. Bir çok kişi su içmenin önemini algılıyor ve yaşantısını su ve masaj seansları ile çok daha sağlıklı sürdürüyor. Hem terapistin çabasının hem de zaman ve paranın boşa harcanmaması için su alımını önemseyiniz. Masajdan 48 saat önce su içmeye başlayınız. Vücuttaki toksinlerin ovulma yolu ile dışarı atılması ile vücudun bu zehirli maddelerden ve ağrılardan tek kurtulma yolu, su içmektir.

Hamile misiniz? Peki, masaj yaptırıyor musunuz? Henüz masajı, hayatınızın bir parçası haline getirmedi iseniz, bir randevu alın ve deneyin! Sonuçtan memnun kalacaksınız. Özellikle hamileliğin 3. döneminde, bebek büyüyüp, ağırlığı da arttıkça, sizin yükünüz de artacağı için masaj iyi gelecektir. Hamile masajında anne yan yatırılarak, sırt bölgesi daireler çizilerek ovulur. Özellikle sırt ve kalça bölgesindeki ağrılar, bu şekilde hafifler.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0