Masöz Serap İstanbul

Masöz Serap Beylikdüzü Avrupa Yakası İstanbul’da erkek ve kadın müşterilere klasik ve özel masaj türleri yapmaktadır, hizmet almak için arayın, tanışın

Masajın temel faktörlerini bilin. Masajın yararları hakkında yüzeysel de olsa bilgi sahibi olmanız gerekir. Böylece terapiste tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu, hangi bölgede ağrı çektiğinizi ya da gerginliğinizin kaynağını anlatabilecek durumda olursunuz.

Bir masaj koltuğunun sunacağı pek çok yarar vardır. Bunlar stresi, sırttaki ağrıyı, boyun ağrısını ve tansiyonu azaltırlar. Tansiyonunuzu normal bir seviyede tutarlar. Ayrıca vücudunuzun esnekliğini de artırırlar. Bunların sağladığı en harika fayda ise, 5 yaşındakinden tutun da 70 yaşındaki bir kişi dahil herkes tarafından kullanılabilirler.

Bir daha asla puro ya da sigara içmeyin. Sigara içmenin her çeşidi dişlerinizde önemli bir miktarda lekelenmeye sebep olur. Dişlerinizin sararmaması için sigarayı bırakmayı deneyin. Eğer sigara bırakmayı zorlayıcı bir iş olarak görüyorsanız, aynı zamanda size yardımcı olacak ipuçları ya da ilaçlar almak için doktorunuzla görüşün. Yine de en iyi öneriler ve güçlü bir bağışıklık sistemi çok önemlidir.

Videoyu youtube kanalında izleyin.

 

 
 

 

Butik Masaj İstanbul - Youtube Videolar - FB Post

 
0