Masöz Narin İstanbul

Masöz Narin Avrupa Yakası İstanbul’da sizin yerinizde baylara ve bayanlara klasik ve özel masaj servisi vermekte, yurt dışı deneyimli uzman, arayın, tanışın

Hayatınız ve eviniz için, bazı şeyleri çok daha kolay bir hale getirecek aksesuarlar satın alın. Örneğin, kapıları ya da konservelerin kapaklarını açmayı çok daha kolay hale getirecek ürünler elde edebilirsiniz. Eğer hayatınızdaki rahatlığı artırabilirseniz, ağrıyı ve gerginliği azaltacak, ruh halinizi iyileştireceksiniz.

Yapmanız gereken ilk iş sıcak ve rahatlatıcı bir duş alarak ya da banyo yaparak cildinizdeki gözeneklerin açılmasını sağlamaktır. Bu işlem, kafeinin cildinizin derinliklerine işlemesini mümkün kılacaktır. Sonrasında, öğütülmüş kahveyi selülit bulunan bölgelere nazikçe ve dairesel hareketlerle sürerek masaj yapın. Birkaç dakika sonra yıkayın ve işlem tamam. Kahveden yararlanmanın başka bir yolu da kahve sarmasıdır. Bir çorba kaşığı civarı zeytinyağı ile öğütülmüş kahveyi karıştırın ve nazikçe vücudunuza ve selülit bulunan bölgelere masaj yapın. Masaj sırasında herhangi bir miktarda olabilecek dökülmelere karşı, dinlenme odanızın yerinde gazete kağıtları bulundurun.

Youtube kanalında video izlemek için tıklayın.

 

 
Sunumu görmek için buraya tıklayın:
 

 
Butik Masaj İstanbul - Youtube Videolar - FB Post

 
0