Masöz Mina İstanbul Ataşehir

Masöz Mina Anadolu Yakası İstanbul içinde kendi yerinde baylara ve bayanlara klasik ve özel masaj hizmetleri vermektedir. Arayın, tanışın, teşekkürler.

Bir masaj terapisi boyunca, ellerinizin müşterinin vücudu tarafından sunulan reaksiyonları tercüme etmesi gerekir. Ellerinizin topuğu yanı sıra parmaklarınız, başparmağınızı, elleriniz arasındaki masaj terapi işini eşit olarak dağıtın. Kemikli yerlere geldiğinizde, rahatsızlığı ortadan kaldırmak için biraz bastırarak ellerinizi kullanın. rahatsızlık ortadan yapmak için bazı stres ile ellerin yararlanarak girişimi. Daha kıvrımlı yerlerde daha derin işlev ve döndürme egzersizleri için parmaklarınızı kullanabilirsiniz.

Eğer beraberliğinizi biraz tetiklemek istiyorsanız, refakatçinizin büyüleyici bir masaj terapisi sunmayı düşünün. Geleneksel masaj terapisine kıyasla onlar çok daha samimidir ve refakatçinizin konsantre olduğu bir süre için gevşetebilir. Bu kesinlikle dokunuşlarınızla iletişiminizi geliştirecek ve aynı zamanda refakatçinize gerçekten benzersiz hissettirecektir.

Video: https://youtu.be/Xs2Yc8rLLnw
Foto: https://youtu.be/FvkjUsCHoMU

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0