Masöz Mina Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Mina Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı bir masaj terapisi sunmak istiyorsanız, sadece ayaklar üzerine yoğunlaşın. Ayaklar masaj terapisi için çok geniş avantajlara sahip olan muhteşem bölgeler sunarlar. Ayaklar birçok sinir, stres faktörlerine sahiptirler, ayrıca gün boyunca vücudun tüm ağırlığını taşırlar. Sağladığı farkı hissetmek için ayakları ovmaya 15 dakika ayırın.

Bir masaj terapisi seçerken, uzmanınızla kesinlikle görüşün. Bir masaj terapisi uzmanıyla görüşmek bir sağlık profesyoneli ile görüşmek gibidir. Seansa gittiğinizde her türlü kaygı ve sorunlar çözülmüş olsun. Çalışılması gereken her türlü lokasyonla, isteyeceğiniz masaj terapisi türü, ilgili uzmanınızı bilgilendirin ve bulduğunuz farklı masaj terapisi türleri ile ilgili sorularınızı sorun.

Ayaklar ovulması gerekip genellikle unutulan noktalardır. Ayakta tüm vücudu bir defada gevşetebilecek ve tüm vücudun iyi hissetmesini sağlayabilecek birçok gerginlik faktörü vardır. Her seferinde bir ayağa yoğunlaşın ve kişinin kesinlikle izin vereceği kadar gerginlik kullanın.

Tanıtım: https://youtu.be/yq1kX5mN_74
Foto: https://youtu.be/FvkjUsCHoMU

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0