Masöz Melis İstanbul

İstanbul uzman genç masöz Melis Hanım kendi yerinde, hem erkek, hem de kadın müşterilere Anadolu Yakası’nda profesyonel hizmet vermektedir, ister misiniz? Arayın

Eğer mükemmel bir masaj terapisi sunacak istiyorsanız, kesinlikle kendinize ait özel bir alana ihtiyaç duyarsınız. Kollarınızın ve ellerinizin yorgun düşeceği ve uygulama yaparken masaj terapisinin de riske gireceği garip bir pozisyonda bulunmak istemezsiniz. Gerektiğinde rahatlamanıza yardımcı olacak bir yastığı hazırda bulundurun. Hastanızın vücuduna her iki taraftan da erişiminizin olmasını ve mutlaka onların düz bir zemine yatmasını sağlayın.

Kendi kendinize masaj yapmak için tenis toplarından da yararlanabilirsiniz. Bir çorabın ya da bir parça filenin içine iki tane tenis topunu koyun. Sonra da yere ya da yatağa uzanın. Eğer gerçekten de daha fazla basınç uygulaması istiyorsanız yerde yatın ama bununla birlikte bazı kişiler çok hassas oldukları için daha sonra yatağa yatarak tenis topunun uyguladığı basıncı azaltmak isterler. Tenis topunu son omurga kemiğinizin altına yerleştirin. Tenis topları omurga kemiğinizin her iki yanına yerleştirilmelidir. Topları o şekilde birkaç dakika boyunca gezdirin. Ağrının ve kasılmışlık durumunun gerçekten de ortadan kalkmaya başladığını hissetmelisiniz. Bunu kafatasınızın tabanında bulunan ve art kafa çıkıntısı da denilen omurganızın en son noktasına ulaşana kadar sürdürün.

İlan: http://bit.ly/2mJffyh

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0