Masöz Liya Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Liya Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Komple bir vücut masaj terapisi alıyorken, ayaklarınızın tamamen derli toplu olmasını sağlayın. Ayaklarınızda beslenen mikroorganizmalar ne mantarlar masözünüzün çalışması sırasında vücudunuzun geri kalan kısmına bilinçsizce yayılabilir. Ayaklarınızı elinizden geldiği en iyi şekilde temizlemeniz çok büyük fark yaratabilir.

Masaj terapisi için uygun bol giysiler giyinin. Masözünüz kesinlikle rahat edebileceğiniz dereceye kadar soyunmanızı rica edecektir. Bu nedenle varacağınız son nokta birkaç parçayla veya masaj terapiniz için hazırladığınız dar giysi arasındaki savaştır! Birçok insan masaj terapisi alırkan egzersiz kıyafetleri kullanır.

Bir masaj terapisi aldıktan sonra kendinizi nemlendirin. Ovuşturulduklarında kas dokularınız kesinlikle çok büyük miktarda kirletici atarlar, ve ayrıca vücudunuzu bu kirleticilerden detoks ile arındırmazsanız gerginlikle karşılaşabilirsiniz. Masaj terapinizin hemen öncesi ve sonrasında bolca su tüketin ve eğer sık sık masaj terapisi alıyorsanız hidrasyonunuzla ilgili oldukça dikkatli olun.

Eğer bir masaj terapisi sunmak hatta daha iyisi almaya karar verirseniz, aynı anda oldukça çok fikir ve strateji olduğunuzda fark etmişsinizdir. Asla masaj terapisiyle ilgili her küçük şey hakkında bilgi sahibi olamazsınız. Yazı, size pişman olmayacağınız masaj terapisi karşılaşmanız için ihtiyacınız olan önerileri verecektir.

Sıcak taş masaj terapisi nazik dokunuşları ve ısıtılmış taşları bütünleştirir. Pürüzsüz taşlar ısıtılır ve kas kütlesinin gerginliğini hafifletmek için sırt üzerinde ve vücudun diğer farklı noktalarına yerleştirilir. Masaj terapisi uzmanı ayrıca taşları dikkatlice gerilmiş kas kütlelerine doğru bastırır ve sonra yorgunluğun hafiflemesine yardımcı olmak için dairesel hareketlerle dikkatle masaj yapar.

Tanıtım: https://youtu.be/wxWS8-asTQI
Foto: https://youtu.be/f7SX3Eoqbnw

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0