Masöz Esra İstanbul

Masöz Esra İstanbul’da erkek ve kadın müşterilere Avrupa Yakası’nda kendi yerinde klasik ve özel masaj türleri yapmaktadır, hizmet almak ister misiniz? Arayın!

Boyun ağrısından kurtulmak çok da zor bir şey yapmayı gerektirmez. Boyun ağrısından bazı tamamen doğal ev yapımı yöntemler kullanarak kurtulabilirsiniz. Yoğun bir günde gerçekten de boynunuzda bir ağrı hissettiğiniz zaman, bu rahatsızlığın nedenini bulmaya çalışabilirsiniz. Eğer sorun uyuma pozisyonunuzdan kaynaklanmış ise acı veren bölgeye 48 ila 72 saatlik bir buz uygulaması yapın. Bu, şişlikten kurtulmanın en iyi yöntemidir. Bu masaj terapisini uygulamak için bir poşete kırılmış buzları koyup boyundaki ağrıyan bölgeye de bir havlu yerleştirebilirsiniz. Şimdi de buz torbasını havlunun üstüne koyun. Bu yöntem kesinlikle ağrıdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer mükemmel bir masaj terapisi sunacak istiyorsanız, kesinlikle kendinize ait özel bir alana ihtiyaç duyarsınız. Kollarınızın ve ellerinizin yorgun düşeceği ve uygulama yaparken masaj terapisinin de riske gireceği garip bir pozisyonda bulunmak istemezsiniz. Gerektiğinde rahatlamanıza yardımcı olacak bir yastığı hazırda bulundurun. Hastanızın vücuduna her iki taraftan da erişiminizin olmasını ve mutlaka onların düz bir zemine yatmasını sağlayın.

Video youtube kanalında da izlenebilir dilerseniz.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 

Butik Masaj İstanbul - Youtube Videolar - FB Post

 
0