Masöz Dünya Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Dünya Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Emilen bir masaj terapisi yağı kullanın. Eğer bir merhem yerine, bir masaj terapisi yağı kullanıyorsanız, bunun cilt tarafından emilmesi kesinlikle çok daha iyi olacaktır. Yağlar ayrıca merhem ve jellere kıyasla ellerin çok daha uygun yeterlilikte hareket etmesini sağlarlar.

Masaj terapinizi derhal programlayın. Dinlenmek bir masaj terapisinin tam da sağlaması gereken bir şeyken, bu şekilde görünmemeniz gerekir. Masaj terapi uzmanları genellikle her zaman programlanmışlardır ve aynı zamanda anlaşmalara sadık kalmaları gerekmektedir.

Rahatlatıcı bir masaj terapisi sağlamak için çok kolay araçlardan biri de “temizleme” denilen bir stratejinin kullanılmasıdır. Bu metotta, siz kişinin sırtında sadece parmak uçlarınızı dikkatlice ileri geri çalıştırırsınız(eller açık). Adeta, ileri geri bir temizleme çalışması yapıyor gibisinizdir. En sonunda, biri yukarı diğeri aşağı olacak şekilde ellerinizi dairesel hareket ettirin.

Bir masaj terapisi almaya karar verdiğinizde, masaj terapisi uzmanı ile görüşün. Eğer masaj terapisine dair herhangi bir arzunuz varsa, alana girmeden ve başlamadan önce onları bilgilendirin. Masaj terapisi sırasında gerçekten bir rahatsızlık hisseder veya uyuşma yaşarsanız, uzmanınızın bunu fark etmesini sağlamak için söyleyin.

Masaj tedavisi, rahatsızlık ile başa çıkmak için bir tedavi olarak düşünülebilecek bir şeydir. Bir masaj terapisinin rahatlatıcı sonuçları zonklayan eklemeler ve ağrılı kas dokuları için oldukça değerlidir. Eğer sahip olduğunuz her türlü hastalıkla ilintili ise, normal masaj terapiniz kapsam dahiline gireceğinden sigorta poliçenizi hazırlayan işletme ile görüşün.

Tanıtım: https://youtu.be/U0NNMgOxjFY
Foto: https://youtu.be/VTxU1TIAmJs

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0