Masöz Dora İstanbul

Masöz Dora Anadolu Yakası İstanbul içinde kendi yerinde sizlere klasik ve özel masaj hizmetleri vermektedir. İlan telefonundan arayın, tanışın, teşekkürler.

Uzun süre yatmak, stres ve gerginlik gibi etmenlerden kaynaklanan kulunçları bir masaj rahatlatacaktır. Uygun bir masaj genellikle 1-2 sat sürer ve sizin buna ayıracak zamanınız yoktur. Artık evinizdeki bir masaj koltuğu ile, eve geldiğinizi ve kas dokularınız rahatlarken aynı zamande televizyonda haberleri izlediğinizi hayal edin. Eğer gerçekten de rahat hissediyorsanız da, geç vakit akşam showu ya da bir film izlerken devam edecek şekilde masaj süresini uzatabilirsiniz. Bunun en iyi yanı da bunu her gün yapabilirsiniz!

Masaj, kas dokularının üst dokularının ve aynı zamanda sinir hücrelerinin el ile işlenmesi işlemidir. Bu vücudun işleyişinin geliştirilmesi, rahatlatıcı ve keyifli zaman ve sağlık için uygulanır. Eğer rahatsızlıklarınızı iyileştirmek için modern zamanların ilaçlarını arıyorsanız muhtemelen yanlış yerde arıyorsunuz. Masaj terapisi sanatının kaynağı 3000 yıl öncesine dayanır.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0