Masöz Dilara Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Dilara Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Masaj terapileri kas kütlesi yorgunluğundan kurtulmak amacıyla ve bir eğlence türü olarak yüzyıllardır var olmuşlardır. Eğer masaj tedavisini bir konu olarak keşfetmek isterseniz, tam olarak en iyi yazıya sahipsiniz. Net sizin için ideal olan ayrıntıları bulmak için zor bir yer olabilir. Bu nedenle, bu yazı, sunulmaları ve alınmaları sırasında ortaya çıkan tüm önemli hususları sizin için bir araya getirmiştir.

Muhteşem sırt masaj terapi sağlayan bir olağanüstü metot da, “temizleme” metodunun kullanımıdır. Bu parmaklarınızı kullanmayı gerektirir. Parmaklarınızı birbirlerinden ayrı tutun. Masaj terapinize omuzlardan başlayın ve başka bir kişinin sırtında olduğundan daha yavaş yer değiştirin. Parmaklarınız bireyin sırtında birleşmelidir; buna rağmen, aslında omurgasına dokunmamalısınız. Bir eliniz bir tarafta alçalırken, diğer eliniz dairesel hareketlerle büyür.

Şu anda masözünüze bahşiş önerisinde bulunmanın geleneksel olduğunu düşünebilirsiniz. Bu konu yeniyseniz, bahşişte %15-%20 oranında gelenekseldir. Öneride bulunmayı düşünmemeniz gereken tek zaman, bir klinik merkezde fizik tedavi tedavileri aldığınız zamanlardır. Asla para koçanını masözünüzün eline vermeyin, memurun bulunduğu masanın üzerine koyun.

Eğer masaj terapileri sağlıyorsanız belirli sonuçlara ulaştıran bir farkı yaratmak için ne tür gerginliğin kullanılacağını bilmeniz gereklidir. Kas kütlesi yorulduğunda çok daha fazla stres gereklidir. Özellikle sertliğin bariz olduğu yerde uygun gerginliği kullanarak yorgunluğu yatıştırın. Bu da aynı şekilde derin hücre masaj terapisi olarak adlandırılır.

Eğer egzersizden keyif alıyorsanız, egzersizinizden hemen önce ve sonra kas dokularınızı ovmayı denemelisiniz. Egzersiz öncesi kan akışını arttırmak için kas kütlelerinizi sıkı yumruklarınızla dövmeli ve ayrıca egzersiz sonrası toparlanma aşamasını hızlandırmak için kas kütlelerinize masaj terapisi yapmalısınız. Ovuşturma sonrası uzanın.

Tanıtım: https://youtu.be/vRa5oLOzu1E
Foto: https://youtu.be/Eu6f3fdurh4

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0