Masöz Burcu Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Burcu Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Karşı cinsten bir masaj terapisi uzmanı ile çalışmaktan vazgeçmeyin. İlkinde bu sıradışı olabilir, ancak bunun üstesinden gelin! Bayanlar stresinizi alacak gevşetici dokunuşlara sahipken, erkekler gerçekten kötü bir sırtta yapılması gereken katlama egzesizleri yaptırabilecek sertlik ve yüksekliğe sahip olabilir. Mevcut gereksinimlerinize en çok kim uyuyor ise, ona açık olun.

Huzursuz bir bebeği veya bir genci gevşetmeyi desteklemek için hafif masaj terapiyi kullanın. Yetişkinler gibi çocuklar aldıkları bir masaj terapisi sonunda oldukça gevşerler ve hatta uyuyabilirler. Kesinlikle hiçbir şey genci rahatlatmıyor gibi görünüyor ise, masaj terapiyi kesin ve noktaları herkes için daha az karmaşık hale getirmek amacıyla yapabileceği mucizeleri seyredin.

Masöz Burcu Hanım:
İlan: http://bit.ly/2lJDGKV
Tanıtım: http://bit.ly/2lJVBAT
Foto: http://bit.ly/2mp0TVW
Yazı: http://bit.ly/2lJPfkW
Sunum: http://bit.ly/2lHokFD
FB: http://bit.ly/2moKi4B

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0