Masöz Burçin Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Burçin Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteriniz gerçekten camdan yapılmamıştır, bu nedenle ellerinizi kapatmaya ve vücudun geneli boyunca yumruklamak için dirsek eklemlerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Masaj terapisi başındaki bu küçük fiziksel baskı çabası yıpranmış kas kütlelerini rahatlatmayı ve sinirleri uyarmayı sağlar. Optimum performans için omuzlar, göğüs kafesi ve boynun alt kısmında hafif baskı uygulayın.

Genciniz kolik ile mücadele ediyorsa, hafif bir masaj terapisi onların acılarını rahatlatabilir. Biraz yasemin çocuk kremi ılıştırın ve küçüğünüzün sırtına, bacaklarına, ellerine ve ayrıca ayaklarına dikkatlice masaj terapisi yapın. Eğer kolik sebebiyle karın ağrısı çekiyorlarsa, bu, onu kesinlikle daha az seçici yaparak çocuğunuzun gevşemesine yardımcı olacaktır.

Yakın zamanda grip geçirdiyseniz, bir masaj terapisi griple bağlantılı rahatsızlığı ve gerginliği azaltmaya yardımcı olabilir. Avantajlı hafifleme için, ısıtılmış merhemle tüm vücut üzerine dairesel hareketlerle dikkatlice masaj yapın. Bu kesinlikle sadece ağrıları hafifletmeyecek, ek olarak derinizin tekrar nemlenmesine kesinlikle yardımcı olacaktır.

Evde bir sırt masajı tedavisi yapmak için doğru parmak yöntemleri keşfedin. Daha çok kesinlikle her elin başparmağıyla birlikte bir parmağını kullanarak ovacağınız olgusu geçerlidir. Bu kesinlikle çoğunlukla parmak yanı sıra her taraftan bir başparmak kullanılarak sürtünme olacağını geçerlidir. Bununla birlikte, ovarken sadece bu hareketleri kullanmak başparmağınızı kullanmanızı tetikleyeceğinden, onlara yardımcı olmaları için diğer farklı parmaklarınızı da kullanmayı deneyin.

Sunulan bir masaj terapisi sırasında, yağlama çok önemlidir. En etkili yağlar kesinlikle size ellerinizin vücut üzerinde kaymasına izin verir. Birçok merhemde olduğu gibi yağlar da işe yarar. Farklı birkaç tanesini kontrol edin ve en iyi hangisinin geldiğini gözlemleyin. Masaj terapisi sırasında, bozulduğundan tekrar tekrar uygulamanız gereken bir merhem istemezsiniz.

Ayak bileği eklem dönüşleri yapmak eklemleri serbest bırakmak yanı sıra ayaklarınızı dinlendirmek için mükemmel bir yöntemdir. Elinizin her daim topuğunuzun altında olması gereklidir. Bunun yanında diğer elinizle aynı ayağın çevresini kavramalısınız. Sonra ayağı 4 kez sola, 4 kez de sağa döndürün.

Tanıtım: https://youtu.be/ukGHTfMXiyI
Foto: https://youtu.be/mME6-XzmHbY

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0