Masöz Aylin Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Aylin Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Masaj terapisi uzmanı ile iletişim kurun. Masözünüz muhtemelen bir zihin okuyucusu değildir, bu nedenle vücudunuzun herhangi bir bölümü ek bir ilgi gerektiriyor ise bunu anlamasına izin verin. Omuzlarınız bir çalışma masasında yığılı kalmaktan kambur olmuşlar veya bacaklarınız dayanıklılık egzersizinden dolayı ağrıyor ise, söyleyin.

Büyüleyici bir masaj terapisi, siz ve aynı zamanda refakatçiniz için rahatlatıcı, bağlayıcı bir karşılaşma olabilir. Kokulu mum ışıkları da sarhoş edici olabilir. Refakatçinizi gevşetmek için stressiz şarkılar çalın. Masaj terapinize başlamak için kokulu yağdan yararlanın.

Eğer masaj terapisi uzmanınız kollarınızı, bacaklarınız, elleriniz, ayaklarınız veya boynunuzu oynatıyorsa en iyisi dayanmamanız ve yardımcı olmayı denememenizdir. Bu masaj terapisine aittir ve vücudun belirli bileşenlerindeki stresin atılmasına yardımcı olur. Eğer yardım etmeye çalışırsanız, yaşamaya ihtiyaç duyduğunuz eğlenceyi ortadan kaldıracağınız gibi stresi çok daha kötü hale getirebilirsiniz.

Masaj terapisi sağlarken tüm arka plan seslerini engelleyin, ayarın her daim mümkün olduğu gibi huzur verici ve sakin olması gereklidir. Huzurlu ayarlamalar bunu arttırıken, siz de kesinlikle masaj terapisi stratejinizin işe yarayarak ovduğunuz kişinin kas dokularının gevşemesini arzu edersiniz.

Tanıtım: https://youtu.be/Cp8GY4VQgZ8
Foto: https://youtu.be/UBYChC-A0Jk

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0