Masaj Çeşitlerinde Kullanılan Yağlar

Masaj uygulamalarında masaj yağı destekleyici olarak kullanılabilir. En iyi yağ zeytinyağıdır. Tabii başka alternatifler de vardır.

Rahatlama için sıcak balmumumu deneyin. Isıtılmış pedler kullanıldığında, bunlar rahatsızlık bulunan her bölgeye dokunmasalar bile, harika bir rahatlama sağlayabilirler. Sıcak balmumu, ellerinizi ve ayaklarınızı kaplayarak, rahatsız bölgelerinize tam bir rahatlama sağlarlar. Balmumunun çok sıcak olmamasına ve onu çok sık kullanmamaya dikkat edin. Çünkü bunun sonunda, başa çıkabileceğinizden daha fazla tahrişe sebep olabilirsiniz.

O zaman bir masaj güzellik mağazasına gitmeden masajın getirilerinin tadını nasıl tam olarak çıkarabiliriz? Cevap çok basit: bir masaj terapisi koltuğu almak. Masör tarafından sunulan bir profesyonel masaj uygulamasına benzer bir uygulama yapacak dahili bir mekanizmaya sahip bir koltuk satın alın. Bu tip ürünler boyun, omuz ve sırt bölgelerinde sorun yaşayan kişiler için yardımcıdır. Ek olarak bu ürün, ağrıyı azaltmada ve rahatlamada da yardımcı olur.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0