İstanbul Sıcak Taş Masajı

İstanbul’da sıcak taş masajı yaptırdınız mı? Nasıl yapıldığını bu videoda izleyebilirsiniz. Bağımsız masöz veya masör hizmeti alın.

Cildiniz, özellikle yüz bölgesinde kuruysa salatalık bu konuda yardımcı olabilir. Salatalıkta bulunan sıvılar yüzünüzde serinletici bir etki yaratır ve buna ek olarak kaybolan nemin geri kazandırılmasını ve kuruluğun azaltılmasını sağlar.

Anksiyete kontrol edilebilir ve azaltılması gerekir. Yerinde bir masaj ayrıca ofisteki stresi azaltmada harika bir yöntemdir. Masaj koltuğu masajı zahmetsizdir ve bir masöze gitmede olduğu gibi zaman kaybetmenize yol açmaz.

Boynunuzdaki ağrıyı engellemek için masaj tedavisine gidebilirsiniz. Tedavinin ilk birkaç gününde, aksinin durumu daha da kötüleştirebileceği için masaj tedavisinin çok nazik bir şekilde uygulanması gerekir. Aynı zamanda sakatlığın birkaç safhasının geçmesini beklemeyi de seçebilirsiniz. Masaj tedavisi kesinlikle bölgedeki sıvının hareket etmesine yardımcı olarak yaralanmış dokunun zarar görmesini azaltır.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0