İstanbul Prostat Masaj – İşi İyi Bileni Bulun

İstanbul’da prostastınızla ilgili masaj hizmeti aldınız mı? Prostat masajı, prostat bezine sağlıklı yararlar sağlamak için hafifçe dokunulan bir masaj türüdür.

Prostat masajından erkeklerin üreme sistemleri yanında, her iki cinsiyetin idrar yoluna, erkekleri etkileyen sağlık konuları ile ilgili androlojiye de odaklanan ürolojinin bir diğer yönü olarak da çoğunlukla bahsedilmektedir.

Bu masajının yenilenen, daha iyi olan cinsel işlevler ve prostata özel kimi durumlardan kurtulma benzeri birçok yararı olduğu bilinmektedir.

İşlem iki türlü gerçekleştirilebilmektedir: Tıbbi ortamda ön sevişme ya da tekil bir etkinlik olarak yürütme.

Bu tür özel işlem sırasında, özel prostat masaj aleti anüse yaklaşık 10 santim yerleştirilir. Eğer özel ekipman mevcut değil ise kimi zaman parmak da kullanılabilir, ama araştırmalar göstermiştir ki parmaklar söz konusu bölgeye ulaşamayacak kadar kısa kalabilir, dolayısıyla etkisiz olabilirler.

Birçok durumda, kişi isteğine de bağlı olarak, hem anüs, hem de masaj aleti iyice kayganlaştırılıp bu süreç kişi için daha rahat hale getirilir.

Prostat bezinin dokuları çok fazla duyarlıdır. Bu tür masaj sırasında hafif hafif dokunulan ve dolayısı ile uyarılan da bu tür dokulardır. Kullanılan masaj aleti, birçok erkekte kivi meyvesi boyutunda olan prostatın yerini tespit edecektir. Prostatla dolaysız kurulacak bir temas, birçok erkeğin zevkli veya keyifli bulacağı oldukça yoğun bir his yaratır.

Bu tür masaj sırasında, hafifçe ve aynı zamanda dikkatle prostatın etrafında hareket ettirmek en yaygın prostat masaj tekniğidir, çünkü daha fazlasıyla his uyandırdıktan sonra farklı cinsel sorunları ve üreme sistemi sorunlarını çözmede yardımcı olabilecektir.

Prostat masajının yararları arasında şunlar vardır: Cinsel hissin artması, iktidarsızlığın veya sertleşme bozukluğunun üstesinden gelinmesi. Pelvik bölgeden geçmekte olan kan akışı engellenebilir, prostat masajı ile kanın yeniden akması sağlanacaktır.

Bunu yapmanın kişinin cinsel yaşamında çok olumlu etkisi olabilir ve dolayısı ile daha uzun süreli ereksiyonlar, daha zevkli orgazmlar ve daha uzun cinsel kuvvetle sonuçlanarak daha sağlıklı yaşam sürebilir.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0