İstanbul Masöz Şebnem

Anadolu Yakası İstanbul deneyimli genç masöz Şebnem Hanım klasik özel profesyonel masaj hizmetleri sunmaktadır. Telinden arayın, randevu alın.

Masaj terapi boyunca, daha gergin kas dokularına yeterli baskı uygulamaya, hatta gerektiği gibi onlara vurmaya tereddüt etmeyin. Başlangıçta özenli olun, ondan sonra devam ederken rahatsızlığı tetikleyip tetiklemediğinizi sorun. Eğer kas kütlesini çok dikkatli hedefler iseniz, gerginlik gerginliğin yanı sıra ağrıyı yatıştırır. Bu yöntemleri bir eklem yakınında veya omurganın çok yakınında uygulamaktan kaçının.

Özellikle hem kas kütlesi hem sinirler olmak üzere vücut hakkında daha fazla bilgi için zaman harcamaya ihtiyacınız olacaktır. Hassas sinir uçlarının nerede uzandığını tanımanızın yanı sıra kas kütlelerinin nerede olduğunu çok daha iyi kavrayınca kesinlikle çok daha iyi masaj terapileri sağlama yeteneğine sahip olacaksınız. Aynı şekilde, fiziksel bedeniniz hakkında daha çok öğrendiğinizde deneyimlediğiniz rahatsızlıkları kesinlikle çok daha iyi tanıyacaksınız.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0