İstanbul Masöz Sanem

Sanem Hanım İstanbul içinde Ataşehir civarında sizlere seviyeli masaj hizmetleri sunmaktadır. İlgili özel hizmet isterseniz kendisine ilan telinden ulaşabilirsiniz.

Yerde bacaklarınızı öne doğru uzatacak şekilde uzanın. Ayaklarınızı alçak tabanlı bir mobilyanın(sandalye, masa ya da kanepe) altına koyun. Parmaklarınızı boynunuzun arkasında birbirine kenetleyin ve egzersiz yapmaya başlayın. Yavaş yavaş gövdenizi öne, sağa ve sola doğru hareket ettirerek olabildiğince bir daire çizin. Vücudunuzu mümkün olduğu kadar büyük bir daire oluşturacak şekilde hereket ettirin ve sonrasında bu işlemleri tam tersi yönde uygulayın. Bu egzersizi 30 saniye boyunca tekrarlayın ve 15 dakika ara verin, 30 saniye tekrarlayıp 15 dakika ara verin. Bu şekilde 6 tane 30 saniyelik set tamamlayana kadar devam edin.

Eğer mükemmel bir masaj terapisi sunacak istiyorsanız, kesinlikle kendinize ait özel bir alana ihtiyaç duyarsınız. Kollarınızın ve ellerinizin yorgun düşeceği ve uygulama yaparken masaj terapisinin de riske gireceği garip bir pozisyonda bulunmak istemezsiniz. Gerektiğinde rahatlamanıza yardımcı olacak bir yastığı hazırda bulundurun. Hastanızın vücuduna her iki taraftan da erişiminizin olmasını ve mutlaka onların düz bir zemine yatmasını sağlayın.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0