İstanbul Masöz Nergis

İstanbul masöz Nergis Hanım kişisel videosu burada, izlediniz mi? Kendisi Avrupa Yakası’nda erkek ve kadın müşterilerine masaj hizmetleri sunmaktadır. İlan telefonundan arayabilirsiniz.

Eğer şu anda masaj tedavileri alıyorsanız, o zaman birçok şeyin buna dahil olduğunu da biliyorsunuzdur. Bir randevu almanız gereklidir. Masaj terapistinin ofisine ve ofisinden eve ara kullanmak zorunda olursunuz. İşinizden veya diğer aktivitelerden zaman çalarak buna eklemeniz gerekir.

Gözlerinizin altında koyu renkli halkaların bulunması en sık karşılaşılan problemlerden biri sayılmaktadır. Koyu renkli halkalardan sorumlu olan hiperpigmentasyon, yorgunluk, güneşe maruz kalma, uykusuzluk, besin yetersizliği, depresyon, dengesiz beslenme, stres ve aşırı ilaç ve uyuşturucu kullanımı gibi pek çok faktör vardır.

En basitinden kedime sarılmam bana anlık bir rahatlama sağlıyor. O kucağımda yatarken hırıldanmasından kaynaklanan titreşimi, tüylerinin narinliğini, vücudunun sıcaklığını hissetmek bana böyle bir huzur getiriyor. Bu etkileşim sırasında dokunma duyumu kullanmak ahenkli bir hayat enerjisi akımı sağlıyor.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0