İstanbul Masöz Nergis Hanım

İstanbul Anadolu Yakası masöz Nergis Hanım tanıtım videosu burada, izlemek ister misiniz? Erkek ve kadın müşterilerine masaj hizmetleri sunmaktadır. İlan telefonundan arayabilirsiniz.

Masaj sırasında kullanılan terapi yağları, aromalarıyla başlı başına bir terapi yöntemidir. Aromaterapi, mutluluk hissini artıran, stresten uzaklaştıran, özellikle yoğun bir iş gününün ardından, dinlence sunan bir masaj terapi yöntemidir. Yasemin, okaliptüs ve papatya, en çok tercih edilen aromalardır. Hem ağrı giderici hem de sakinleştirici özellikleriyle, masajı çok daha etkili hale getirirler.

Terapistinizin sizi relaks kılma çabasına yardımcı olun ki, masajdan maksimum verimi alabilesiniz. Ovulurken gevşemekte direnen kaslarınızı, beyin gücünüzü kullanarak, rahatlamayı hedef alın. Sizi mutlu hissettirecek konuları düşünüp, relaks olun, Terapistiniz, her ne kadar eğitimli ve hünerli bir terapist olursa olsun, siz direnirseniz, tam anlamıyla yardımcı olamaz. Derin nefes alın ve burundan verirken canınızı sıkan her ne varsa, her solukla birini içinizden atın, gitsin. Terapistinize güvenin ve relaks olmayı hedef alın!

Tanıtım: https://youtu.be/VmjRApkM-MQ

Foto: https://youtu.be/M7ElC7SHKuA

Tavsiye: https://youtu.be/SJcOe2Q9lkQ

 

 
0