İstanbul Masöz Liya

Liya Hanım Anadolu Yakası İstanbul ilinde erkeklere ve kadınlara masaj hizmetleri sunmaktadır. Yurt dışı ve yurt içi deneyimi vardır. İlgili özel hizmet isterseniz kendisine ilan telefonundan ulaşabilirsiniz.

Masaj terapisinin bir diğer yararı da ısrarcı stresten ve gerginlikten kurtulmanızdır. Sinir hücreleriniz daima bir yüksek alarm durumunda olduğunda bu yüksek seviyede kortizon salgılanmasına yol açar. Yüksek seviyede kortizon salgıladığınızda da bu kilo almanıza elverişli bir ortam hazırlar ve uykusuzluk ile diğer çeşitli sağlık problemlerinin oluşması riskini artırır.

Gözlerinizin altında koyu renkli halkaların bulunması en sık karşılaşılan problemlerden biri sayılmaktadır. Koyu renkli halkalardan sorumlu olan hiper pigmentasyon, yorgunluk, güneşe maruz kalma, uykusuzluk, besin yetersizliği, depresyon, dengesiz beslenme, stres ve aşırı ilaç ve uyuşturucu kullanımı gibi pek çok faktör vardır.

Rahatlama için sıcak balmumumu deneyin. Isıtılmış pedler kullanıldığında, bunlar rahatsızlık bulunan her bölgeye dokunmasalar bile, harika bir rahatlama sağlayabilirler. Sıcak balmumu, ellerinizi ve ayaklarınızı kaplayarak, rahatsız bölgelerinize tam bir rahatlama sağlarlar. Balmumunun çok sıcak olmamasına ve onu çok sık kullanmamaya dikkat edin. Çünkü bunun sonunda, başa çıkabileceğinizden daha fazla tahrişe sebep olabilirsiniz.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0