İstanbul Masöz Helen

İstanbul’da Avrupa Yakası masöz Helen Hanım sizin yerinizde veya otelde masaj yapmaktadır. Arayın, tanışın, profesyonel hizmet alın. İlan telinden kendisine ulaşın.

Eğer çok meşgul olduğunuz için gerginliğinizi azaltma işlemiyle uğraşacak sadece 10 ya da 15 dakika bulabiliyorsanız, taşınabilir bir masaj aleti almak mükemmel bir çözüm olabilir. Harika bir masaj cihazına sahip olmak gerçekten de büyük farklılık yaratabilir. Mükemmel kalitede bir masaj cihazı sorununuzu çözecek ve kaslarınızdaki gerginliği, tıpkı bir insan tarafından verilmiş bir profesyonel masaj seansı gibi, söküp atarken, daha ucuz olanlar gıdıklamaya ve sadece titremeye meğillidir.

verecek mükemmel rahatlama egzersizleridir.
Kil temel olarak, ciltteki zararlı atık maddeler için bir mıknatıstır. Kilin emici özellikleri masaj terapileri için katkısı ortada da olsa bunu yüzünüzde uyguladığınızda kiri, yağı ve bakterileri temizleyerek cildinizi pürüzsüz, temizlenmiş ve harika görünen bir hale getirir. Tabi ki bu tedavi için sade ve sadece %100 doğal kil toprağı kullanılması gerektiğini de belirtmem gerekir – içinde tehlikeli olabilecek kimyasal maddeler barındıran kil topraklarından kesinlikle uzak durmaya bakın.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0