İstanbul Masöz Efsa

Efsa Hanım deneyimli bayan masöz olarak Ataşehir Bölgesinde kendi yerinde erkeklere ve kadınlara çeşitli masaj hizmetlerii sunmaktadır. Bağımsız çalışan masöz bayandan hizmet isterseniz arayın, tanışın.

Eğer şu anda masaj tedavileri alıyorsanız, o zaman birçok şeyin buna dahil olduğunu da biliyorsunuzdur. Bir randevu almanız gereklidir. Masaj terapistinin ofisine ve ofisinden eve ara kullanmak zorunda olursunuz. İşinizden veya diğer aktivitelerden zaman çalarak buna eklemeniz gerekir.

Bol bol dinlenin. Vücut en iyi masaj terapisi işini siz uyurken yapar, bu yüzden de mutlaka bol bol dinlenin. Uzun zaman dilimleri boyunca rahat bir şekilde uyuyun ve vücudunuzun içten dışa iyileşmesine izin verin.

Bir daha asla puro ya da sigara içmeyin. Sigara içmenin her çeşidi dişlerinizde önemli bir miktarda lekelenmeye sebep olur. Dişlerinizin sararmaması için sigarayı bırakmayı deneyin. Eğer sigara bırakmayı zorlayıcı bir iş olarak görüyorsanız, aynı zamanda size yardımcı olacak ipuçları ya da ilaçlar almak için doktorunuzla görüşün. Yine de en iyi öneriler ve güçlü bir bağışıklık sistemi çok önemlidir.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0