İstanbul Masöz Burcu Kadıköy

İstanbul masöz Burcu Hanım videosunu burada izleyebilirsiniz. Kadıköy Anadolu Yakası’ndadır ve masaj hizmetlerini uyum varsa yerinize gelerek sunabilmektedir.

Boyunuzun uzaması için yapacağınız sırt disklerini esnetme hareketleri kesinlikle sırt kemiklerinizin daha da güçlenmesini ve daha daha esnek bir hale gelmelerini sağlayacaktır. Esneme hareketleri ile bölgedeki ve disklerin içindeki kan dolaşımı artar. Bu da bunların gelişimini ve adaptasyonunu artırır. Hareket kabiliyetinin ve esnekliğin artması ile kişinin boyu önemli bir miktar uzayacaktır.

Bazı masaj koltukları aynı anda çok sayıda bölgeye ısı tedavisi uygulamasına izin verirken diğerleri bir seferde belirli bölgelere sizin ev tipi elle ısı uygulaması yapmanıza izin verir. İkisinin de size kolaylık sağlayacak olmasına rağmen, vücudunuzun belirli bölgelerine el ile ısı tedavisi uygulaması yapmanıza izin veren masaj koltuklarından edinmeniz çok daha iyi olacaktır. Bu, böyle bir tedavinin hangi bölgelerde uygulanmasının gerekli olup olmadığını yönetmenize izin verir.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0