İstanbul Masöz Başak

İstanbul bayan masöz Başak Hanım kendi yerinde Bağdat Caddesi yakınlarında size masaj hizmeti sunmaktadır. SPA ve salon deneyimli masözden bağımsız olarak hizmet isterseniz arayın, tanışın.

Masaj terapisinin bir diğer yararı da ısrarcı stresten ve gerginlikten kurtulmanızdır. Sinir hücreleriniz daima bir yüksek alarm durumunda olduğunda bu yüksek seviyede kortizon salgılanmasına yol açar. Yüksek seviyede kortizon salgıladığınızda da bu kilo almanıza elverişli bir ortam hazırlar ve uykusuzluk ile diğer çeşitli sağlık problemlerinin oluşması riskini artırır.

Saçınızın uzama hızını, dayanıklılığını ve hacmini artırmanın en kolay ve en para yetirilebilir yolu, günde birkaç defa saç derisine masaj yapmaktan geçer. Düzenli saç derisi masajı o bölgedeki kan dolaşımını artırır. Saç derisindeki kan dolaşımının zayıf olması, saç kaybının en önemli nedenlerinden biridir, bilginize.

Buz masajı, lokal anestezinin görevini yapar. Bu uygulama, rahatsız hücrelerin uyuşmasını sağlar ve dolayısıyla bunun acıyı en aza indirmedeki yardımı büyüktür. Buz masajı terapisi, hücrelerdeki zararın etkilerini azaltır.

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0