İstanbul Masöz Azra

İstanbul masöz Azra Hanım videosunu burada izleyebilirsiniz. Anadolu Yakası İstanbul’da masaj hizmetleri sunmaktadır. İlan telefonundan ulaşabilirsiniz.

Eğer mükemmel bir masaj terapisi sunacak istiyorsanız, kesinlikle kendinize ait özel bir alana ihtiyaç duyarsınız. Kollarınızın ve ellerinizin yorgun düşeceği ve uygulama yaparken masaj terapisinin de riske gireceği garip bir pozisyonda bulunmak istemezsiniz. Gerektiğinde rahatlamanıza yardımcı olacak bir yastığı hazırda bulundurun. Hastanızın vücuduna her iki taraftan da erişiminizin olmasını ve mutlaka onların düz bir zemine yatmasını sağlayın.

Yerde bacaklarınızı öne doğru uzatacak şekilde uzanın. Ayaklarınızı alçak tabanlı bir mobilyanın(sandalye, masa ya da kanepe) altına koyun. Parmaklarınızı boynunuzun arkasında birbirine kenetleyin ve egzersiz yapmaya başlayın. Yavaş yavaş gövdenizi öne, sağa ve sola doğru hareket ettirerek olabildiğince bir daire çizin. Vücudunuzu mümkün olduğu kadar büyük bir daire oluşturacak şekilde hereket ettirin ve sonrasında bu işlemleri tam tersi yönde uygulayın. Bu egzersizi 30 saniye boyunca tekrarlayın ve 15 dakika ara verin, 30 saniye tekrarlayıp 15 dakika ara verin. Bu şekilde 6 tane 30 saniyelik set tamamlayana kadar devam edin.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0