İstanbul Masöz Ayşegül

İstanbul’da genç ilgili masöz Ayşegül hanım Anadolu Yakası kendi yerinde masaj servisi sağlamaktadır. Arayın, tanışın, farklı hizmet alın. İlan telinden kendisine ulaşın.

Atmanız gereken ilk adım, neden bir masaj terapisti olmak istediğinizi dşünmektir. Bu sektör, sizin kendinizi hasta yerine koymanızı ve kişiler için gerçekten de endişe duymanızı gerektirir. Aynı zamanda görüştüğünüz kişilerle, özellikle müşterilerinizle, rahat olmalısınız. Kendileri ile ilgili gerçekten de mükemmel duygulara sahip çok çeşitli kişilere yardımcı olmaya çalışacağınız için kesinlikle rahat olmak istersiniz.

İnsan ellerinin vücudunuzun bir masaj koltuğunun erişemeyeceği çok daha geniş bir alanına erişebilme olanağı olsa da ikisinin de sağladığı yararlar karşılaştırılabilir niteliktedir. Bugün var olan teknoloji ile, masaj koltuklarının bir çoğu shiatsu masajı gibi belirli bir masaj çeşidini taklit etmek üzerine tasarlanmışlardır. Bunlar kas dokularının derinlerine etki ederek ve tıpkı ellerin yaptığı gibi kulunçları iyileştirerek kasların rahatlamasını sağlayabilirler.

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0