İstanbul Masöz Açelya

İstanbul masöz Açelya Hanım kişisel videosu burada, izlediniz mi? Kendisi Avrupa Yakası’nda özel müşterilerine masaj sunmaktadır. İlan telefonundan arayabilirsiniz.

Doğal ürünler kullanın: bununla ilgili çok da bir fikriniz olmayabilir ama yine de güçlü saç şampuanları ve renk açıcılar saçınızda bol miktarda zarara yol açabilir. Eclipta, Hint altın çileği vb bitkiler saç köklerinizi güçlendirdiği ve saç gelişiminizde yardımcı olduğu için bu bitkilerin doğal özlerinden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Saçınızın uzaması için saç derisindeki kan dolaşımının hızlı olması gerekir ve bu bitkiler de kan dolaşımını hızlandırmada yardımcı olur.

Bir diğer alternatif de masaüstü masaj koltuğudur. Bu tip bir koltuk her türlü çalışma masasına, masaya ya da herhangi bir çeşit düz bir bölgeye uyabilir. Bunlar hamile bayanlar için ya da bir tekerlekli sandalyenin yardımı olmadan hareket etme kabiliyeti bulunmayanlar için uygundur. Bazı kişiler kişisel hayatlarının gizliliğini sever ya da bunu işyerinizde kullanabilirsiniz. Bu gerçekten de taşınması kolay bir araçtır.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 


 
0