İstanbul Masaj Salonu

İstanbul masaj salonu sizlere profesyonel hizmet vermektedir, kadınlara ve erkeklere özel masör ve masöz uzmanlarımızla rahatlayın, şimdi ister misiniz?

Bir masaj koltuğu biçim olarak basitçe herhangi diğer deri ya da tahta koltuklar gibidir. Bu koltuklar vücudunuza baştan ayağa masaj yapar. Tıpkı bir masöz gibi bir masaj koltuğu da Shiatsu ve İsveç masajları gibi değişik yöntemler uygulayabilir. Masaj koltuğunun parçaları elerle uygulanacak hareketlerin yerini alır. Bir masaj koltuğunun kalbi, onun motorudur. Bu yüzden bir masaj koltuğu satın alırken motorunun iyi kalitede ve garantili olduğundan emin olun.

Öyle ya da böyle, bir kişi diğerinin favori masaj çeşidini öğrenmelidir. Sadece çok sayıda yöntem ve yağ olduğu için değil ama bu kültürel de olabilir. Hawaii’deki Lomi Lomi masajının, Samoan, Shiatsu, Thai ve belki de Çin masajlarının sizin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. Eğer hiçbiri değilse, o zaman, bu arada İsveç’te klasik bir masaj olarak bilinen, İsveç masajını deneyin.

Bu yüzden masaj terapiniz için en mükemmel canlandırıcı yağı seçmek çok büyük önem taşır. Normalde bir masaj terapisti kendi setindeki tercih edilen temel yağları kullanır. İçinden seçebileceğiniz çok sayıda masaj yağı çeşidi vardır. Bu kişisel bir yağ ya da en iyi iyileştirici etkilerş elde etmek için çeşitli yağ tiplerinin bir karışımı olabilir. İşte arasından seçim yapabileceğiniz bazı yaygın olarak bilinen temel yağlar.

Videoyu youtube üzerinde izleyebilirsiniz.

 

 

Sunumu görmek için buraya tıklayın:

 

 

Butik Masaj İstanbul - Youtube Videolar - FB Post

 
0