İstanbul Masaj İçin Butik Masaj Terapisti

Butik Masaj terapisti İstanbul’da masaj hizmeti arıyorsanız en iyi seçeneklerinizden biridir. Bağımsız ve bireysel çalışan masaj uzmanından hizmet alınız.

Herkesin farklı olduğunu aklınızdan çıkarmayınız. Bu nedenle 2 farklı kişi arasında yapılan masaj terapileri birbirine denk olmaz. Bu nedenden dolayı, masaj terapisinin kişiye uyması gerekmektedir. Eğer masaj yapılan kişi masaj terapisi esnasında uygun bir tepki veriyorsa, o zaman bu gösterge dikkate alınmalı ve uygulanmalıdır. Çünkü bu bölge veya doğru yapılan bir hareket yada baskı bir göstergedir. Verilen tepkileri dikkate alınız.

Eğer kişilerin bazı şeylere karşı gösterdikleri durumları yakalıyorsanız, bunları uygulamanız için çeşitli etkiler vardır. Araştırmalar lökosit üretiminin masaj terapisi uygulaması ile açığa çıktığını göstermektedir. Bu hücreler enfeksiyonların püskürtülmesine ve klinik problemlerin giderilmesine yardımcı olur .

Hızlı bir masaj terapisi yapmaya niyetlendiyseniz, basitçe ayaklara odaklanmayı dikkate alınız. Ayaklar masaj terapisinde küçük bölgelerdir ama birçok bağlantı içerirler. Ayaklarda birçok sinir ve gerilim faktörleri bulunur. Tüm gün vücudu taşırlar. On beş dakika ovma işlemi yaparsanız eğer hissedilecek mükemmelliği göreceksiniz.

Masaj terapisi esnasında kişiye göre uygulanacak olan baskı miktarının farklılık göstereceğini bilmeniz gerekmektedir. Durumlara bağlı olarak, bu nedenle uygulanacak baskı ve stresi hafifçe arttırarak yönlenmek gerekmektedir. Ayrıca düğümlere sürekli bir stres uygularsanız, zorlanma bir süre sonra hafifleyecektir. Derin hücre masaj terapisi aynen bu yönteme dayanmaktadır.

Gebe masaj terapisini uygulamak için, hamile anne yana doğru uzanır ve sırtı yuvarlak hareketlerle ovulur. Gebe masaj terapisi 3. Trimesterden sonra çok faydalıdır. Çünkü bebeğin yarattığı ağırlıktan dolayı hamile kadının alt bel ve kalça bölgelerinde gerilim oluşmaktadır.

Kişiye masaj terapisi yaptığınız esnada, uyguladığınız baskının miktarı konusunda emin olunuz. Çok fazla baskı uygulamak sinirlere, eklemlere hatta kas kütlelerine zarar verebilir. Buna ek olarak, kalbe yakın yapılan ovma işlemi de, kılcal damarlarda zarara sebebiyet verebilir.

Masaj terapisi sonrasında sağlığınızı yeniden kazandığınızdan emin olunuz. Masöz ortamdan gittikten sonra, masadan hemen kalkmaya çalışmayınız. Rahatlamak için bir dakika bekleyiniz ve vücudunuzun esnediğini hissediniz. Gözlerinizi açınız, etrafı inceleyiniz, sonra aşamalı olarak masada kalkınız. Ayağa kalkmadan önce bir dakika daha rahatlayınız.
Spor aktivitesi sonrasında derin hücre masaj terapisi almak için konuşmaktan çekinmeyiniz. Esneyebilir veya gözlerinizi kapatabilirsiniz. Eğer herhangi bir ağrı, rahatsızlık ve hatta sertlik hissediyorsanız, belirtmekten çekinmeyiniz. İncinmenin oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Masaj terapisini iç çamaşırlarıyla yada çıplak olarak yaptırmayı düşünün. Her türlü masaj terapisinde tenden tene dokunma çok önemlidir ve bu sadece kıyafetlerinizi çıkartırsanız olabilir. Bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız, çıplak hissediyorsanız yada uygulamadan dolayı mutsuzsanız, o zaman üstünüzü örtmek için bir şey kullanabilirsiniz.

Masaj uygulaması önemli bir meslektir. Masaj terapisi uzmanları kişileri esneterek gevşemelerini sağlarlar. Etkili bir masaj terapisi uzmanı olmak bir görevdir, hatta bir iştir. Daha iyi bir masaj terapisi hakkında bilgi edinmek için bilgiler verilmiştir. Uygulama esnasında nasıl daha keyifli bir masaj terapisi uygulayabilir yada uygulatabileceğinizin bilgileri verilmiştir.

Masaj terapisi yaptırmak isteği içerisindeyseniz, masözünüze problemleriniz hakkında bilgi veriniz. Uzmanınız belirttiğiniz bölgedeki stresi azaltacak şekilde yönlenme yapacaktır. Uzmanınızın beynininizin okuyamadığını hatırlayınız, bu nedenle masaj terapisi öncesinde herhangi bir bölgeyle ilgili olarak bilgilendirmeyi masaj terapisi uzmanınıza yapınız.

0