İstanbul Masaj Dokunmakla Başlar

Masajın, insanın sağlığı üzerinde çok önemli faydaları vardır. Kan dolaşımını düzenliyor, kasları gevşetiyor, sindirime yardımcı oluyor ve lenf ve ven sistemini harekete geçirerek atık maddelerin boşaltımını hızlandırıyor.

Bunlar, ilgi ve şefkat gösterildiğini hissetmenin getirdiği etkilerle birleştiğinde, günümüz ilaçlarıyla kıyaslanamayacak kadar olağanüstü bir iyileşmeyi sağlayabiliyor. Ama, ihtiyaçlarımıza göre masajın türü bulmak önemli…

Masaj: Temeli Dokunmaktır

Masajın temeli dokunmaktır, anne ve baba çocuklarına şefkatle dokunduklarında, çocuklarının hayatlarını da olumlu şekilde değiştiriyorlar.

Ailede birbirlerine rahatça dokunabilen bireyler, bu dokunuşlardan yoksun bırakılan bireylere göre, daha sağlıklı, daha olumlu düşünebilen, ağrı ve enfeksiyonlara karşı daha dirençli olan, daha rahat uyuyan, arkadaş canlısı, iyi ilişkiler kurabilen, hayatlarında daha başarılı ve daha mutlu olan bireyler haline geliyorlar.

Şüphesiz, sevgiyle dokunuşun etkisi, insan hayatına pek çok şey katmaktadır. Sevgiyle yaptığınız her şey, hayatınıza birçok olumlu değişiklik getirebilir. Sevgiyle dokunun, hayatınız değişsin.

Doğru yapıldığında pek çok rahatsızlığa iyi geliyor. Masajın nasıl yapılması gerektiğini, yararlarını, iyi geldiği rahatsızlıkları, masajda kullanılan malzemeleri ve masaja dair bilinmesi gereken pek çok yararlı bilgiyi Butik Masaj sitemizde bulabilirsiniz.

Tercihiniz ne olursa olsun İstanbul profesyonel masöz veya masör tercih etmenizi öneririz!

Butik Masaj güncel adresleri burada bulabilirsiniz:butik masaj youtube: http://bit.ly/2okxxsN

butik masaj twitter: http://bit.ly/2okFO00

butik masaj facebook: http://bit.ly/2okN8sA

butik masaj google+: http://bit.ly/2nprm2i

butik masaj linkedin: http://bit.ly/2nprnmS

butik masaj web sitesi: http://bit.ly/2oJuK9p

0