Duygusal Masaj – Eşinize Yapın

Duygusal Masaj Cinsel temaslar içerebilecek masaj türüne verdiğimiz isim duygusal masajdır.

Asla, tekrar ediyorum, asla spa merkezlerinde böyle bir istekte bulunamazsınız. Spa merkezlerinde lisanslı masörler çalışır.

Evde eşinizin üstünde bu masaj tekniğini uygulayabilirsiniz. Ana amacı vücudu rahatlatmaktır, oysaki cinsellik heyecanlandırır. Sevişmenin bir başlangıcı değil de, sevişmenin sonunda uygulamanız daha uygun olur.

Duygusal masaj uygulamadan önce eşinizi ne yaptığınızın hakkında bilgilendirmelisiniz. Eşinizi bilgilendiriniz ve neden masaj uygulatmak istediğinizi açıkça anlatınız.

Söylediğim gibi, masaja davet etmeden önce masajı eşinize tavsiye etmek zorundasınız. Birbirinize odaklandığınızdan emin olunuz.

Bir sonraki adım, masaj için en uygun yeri belirlemektir. Genellikle çiftler yatak, yastıklı masa veya yastıklarla kaplanmış zemini tercih ederler.

İlişkinizi özel kılacak bazı küçük detayları da düşünmelisiniz – keyfini çıkarabileceğiniz masaj yağları, romantik bir ortam oluşturmak adına mumlar – bu liste böyle uzar gider, size özel herhangi bir olguyu kullanabilirsiniz.

Masajdan sonra fazlalık yağıyı silmek veya eşinizin sıcak kalacağından emin olmak adına havlular kullanabilirsiniz.

Duygusal masajın içeriği sıradan masajınkine oldukça benzer, sadece üstünde düşünmenizi gerektirecek birkaç husus mevcuttur.

Ambiyans Oluşturmak

Alanınızı dikkatlice hazırlamak romantik bir geçe yaşamanıza yardımcı olacaktır, emin olun ki bu an uzun süre unutulmayacaktır…

Telefonunuzu kapatınız, kapıları kilitleyiniz, çocuklar ve hayvanlar için alternatif bir çözüm düşününüz.

Işıkları kısınız veya birkaç tane mum kullanınız – “ormanda ki kulübenizi” oluşturunuz.

Oda sıcaklığının ‘kıyafet durumuna’ uygun olduğundan emin olunuz – tavsiye edilen sıcaklık ortalama 26 C’dir (80 F).

Partnerinizin tarafından tercih edilen sakin müzikler hazırlayınız – CD çalarınızda müzikleri ayarlayınız, böylece seans istenmeyen kesintilerle bölünmeyecektir.

En sevdiğiniz masaj yağlarınızı sıralayın, hazır veya kendi yaptığınız, bu sizin tercihinize kalmış – çiftler için özel tarifelerimize göz atınız.

Masaj Yapmak

Duygusal masaj “aşk dansı” olarak da adlandırılmıştır. İletişim ve şefkat içeren bir yakınlık hediyesidir. Ayni şekilde, gerçek duygusal masaj partnerinizin isteklerini ve taleplerini dikkatlice dinlemekle uygulanır.

Öncelikle partnerinizin rahat, sıcak ve gevşemiş olduğundan emin olunuz. Çalışmak istediğiniz bölgenin üstüne en sevdiğiniz yağ karışımını ekleyiniz.

Genellikle sırt ovması ile başlanır. Eşinizin rahatlığını artırmak ve daha açık iletişim kurmak adına en uygun bölgedir.

Başlangıçta hareketleriniz nazik olmalıdır, eşinizin tepkilerini dikkatle dinlemelisiniz.,

İletişim sözlü olabileceği gibi, vücut dili ile üstü kapalı da olabilir. Daha sert bir baskı tercih edilene kadar ovma hareketleriniz nazik olmalıdır.

Masajın akıcılığı adına devamı kesilmeyen hareketler çok önemlidir.

Sırtta çalışırken boyun bölgesinden başlayınız, parmaklarınızı nazikçe omurgaya kadar indiriniz, yumuşakça bölgeden ayrılınız ve akışkan hareketler kullanınız.

Ani hareketlerden kaçınarak bir eliniz diğerini takip etmeli ve her zaman eşinizin ihtiyaçlarına ve tepkilerine odaklanmalısınız.

Masajınızın çeşitliğini koruyun, farklı ovma taktikleri ve masaj yaptığınız bölgeyi değiştirerek, bu amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bazı çiftler parmaklarla tene uygulanan basit uyarılmaların ötesine geçmek isterler ve daha derin duyumsal etki elde etmek için ‘destekler’ kullanırlar.

Lehinizde kullanabileceğiniz kuş tüylülerini, ipek parçalarını veya taze çiçekleri düşünün – fakat çok nazikçe okşamamalısınız çünkü bu eşinizi gıdıklayabilir hatta güldürebilir – bu anların keyfini çıkarınız; tabii ki duygusal değil, eşiniz aksını talep edene kadar.

Eşinizin rahatlığına itina ile dikkat etmelisiniz. Uykuya dalmalar her masajda görülebilir fakat gerçek duygusal masaj rahatlama ve uyku arasında ki ince çizgiyi takip eder.
Eşinizin uyanık, ihtiyaçları ve duyguları hakkında konuşabilir bir halde ve ileri süreçlerde oluşabilecek yakınlaşmalar için uygun olduğundan emin olunuz!

Daha pozitif, samimi ve iletişime açık bir ilişki kurmanın küçük bir yöntemi de; iki an arasında sıkı bağ kurarak eşinizi mutlu etmektir.

Birçok seçenek arasından hediye edilebilecek muhakkak bir tane hediye bulursunuz. Sevgililer Günü veya buna benzer özel durumları kullanabilirsiniz!

Elbette ki piyasada masaj ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek birçok ürün bulabilirsiniz.

Butik Masaj güncel adresleri burada bulabilirsiniz:

twitter: http://bit.ly/2okFO00

facebook: http://bit.ly/2okN8sA

web sitesi: http://bit.ly/2oJuK9p

0