Beylikdüzü masaj tavsiyeleri

Tabii rahatlamak için Beylikdüzü ilçesinden masaj arıyor olabilirsiniz. Sizce hangi masaj türlerini biliyorsunuz?

Videomuzda fikir veriyoruz, umarım beğenirsiniz.

İşinizden bıkıp usandınız. Ve daha sonrasında aniden partronunuzla, hayatınızla ve işinizle ilgili canınız çok sıkıldı.

Gerçekten de yıllarca çalıştıktan sonra bunun artık sizi çok da tatmin etmediğini fark ettiniz. Kaçmak istiyor gibisiniz ama gidecek bir yeriniz yok.

Aşırı fazla çalışarak kendinizi tüketiyorsunuz. Ve sık sık dinlenmeniz, gevşemeniz ve kendinizi şımartmanız gerektiğini unutmuşsunuz.

Sıcak ve rahatlatıcı bir banyo ile işe başlayın. Çocuğunuzun küvette ne kadar bir süre oyun oynamayı tercih ettiğine de bağlı olarak banyo yaklaşık 10-15 dakika gerektirir.

Masaj veya uyku vakti banyosundan yararlanmayı deneyin. Lavantanın rahatlatıcı kokularına sahip olan şampuan veya duş jeli çocuğunuzun oyun ve öğrenme aktiviteleri ile dolu uzun bir günden sonra rahatlamasına yardımcı olur.

Nefes alma egzersizleri – kontrollü bir şekilde derin nefes almak kaslara daha fazla oksijen sağlamaya ve onların daha iyi bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Bu uzun bir çalışma günü sonrası kaslardaki yorgunluğu azaltır.

Fiziksel terapiyi deneyin. Mükemmel bir fizyoterapist, sorunlarınızın nereden kaynaklandığını ve hangi çeşit egzersizleri yapmanız gerektiğini belirlemede size yardımcı olacaktır.

Fizik tedavisine sıklıkla gitmeyebilirsiniz. Belki de, mükemmel bir egzersiz planı oluşturmak için en kısa zamanda gitmeniz yeterli olur.

Beylikdüzü masaj için uygun hizmet vereni sitemizde bulun!

 

 

Butik Masaj İstanbul - Youtube Videolar - FB Post

0