Aküpresür Öğrenin

Narkoz uygulanmadan, doğal yollarla rahatsızlıkların tedavi edilme sürecine akupresür denir. Akupresür İstanbul masajda da olduğu gibi dokunuşlar içerir fakat tenin ovalaması ile yapılan geleneksel masajların aksine, akupresür belirli bir bölgeye baskı uygular ve baskıyı bu bölgede tutar.

Akupresür başka biri tarafından uygulanabilir, buna rağmen kendi kendinize uygulamanız en iyisidir. Elbette ki bu biraz karmaşık bir prosedürdür fakat size olağanüstü yararlar sağlayabilir!

Akupresür parmaklar kullanılarak ve tenin üzerindeki kilit bir noktaya baskı oluşturularak vücut işleyişini dengelemek adına kullanılan antik bir tedavi sanatıdır.

Akupunktur ve akupresür aynı amaçlar adına kullanılır fakat akupresür eller ile nazik ama derin baskılar kullanır. Akupunkturun efektif işleyişi hakkında bir düzine bilimsel araştırma mevcuttur.

Akupresür akupunkturdan daha eski bir gelenektir fakat Çin’in iğneli ve elektrikli uygulamalar üzerindeki ilerlemelerinden sonra ihmal edilmiştir.

Buna rağmen akupresür insan eli ile kendi kendine tedavi uygulamak ve gerginlik rahatsızlıklarını tedavi etmek adına hala en efektif yoldur.
Akupresürün en büyük avantajlarından biri; daha önce hiç uygulamamış veya tecrübe etmemiş olsanız dair tedavi edici dokunuşları talimatları takip etiğiniz ve uyarıları dikkate aldığınız sürece tamamen güvenlidir.

Narkoz etkisini asla yaşamazsınız çünkü seanslarda narkoz kullanılmaz. İhtiyacınız olan tek araç gereç, kendi ellerinizdir. Herhangi bir yerde ve zamanda akupresür uygulayabilirsiniz.

Akupresür göz, boyun, sırt, kas, eklem ağrılarının ve stres rahatsızlıklarının tedavisinde yardımcı olabilir.

Ayrıca ülser ağrıları, regl sancıları, düşük bel ağrıları, kabızlık, hazimsizlik, uykusuzluk ve kaygı düzeyi gibi rahatsızlıkları tedavi edebilir.

Vücut dengesini düzenlemek ve sağlığı korumak, akupresür uygulamanın bir sonraki muhteşem avantajıdır.

Akupresürün tedavi edici dokunuşları gerginliği azaltır, kan dolaşımını artırır ve vücudu rahatlatır. Akupresür, stres düzeyini azaltarak hastalık direncini artırır ve sağlıklı yaşamı destekler.

Masaj için nasıl hazırlanırsınız: https://youtu.be/NDE-3NczbBc

14 soru 14 cevap: https://youtu.be/QyGHpy1E-8g

Prostat masajı: https://youtu.be/_BruLjYWPUU

İstanbul’da profesyonel masöz ile elit,vip seviyesinde,first class kalitede,en iyi ve en güzel masaj hizmetini alın ve keyif dolu anlar yaşayın – TIKLAYIN: https://twitter.com/butik_masaj

0